Akční nabídky

Nechcete se dlouhodobě vázat?
Nechcete se dlouhodobě vázat?
V HAVEX-auto jsme si dobře vědomi, že minulých pár měsíců znovu definoval nejeden trh, nejedno podnikání, nejeden domácí rozpočet. Období, které s sebou přineslo spoustu turbulencí, nejistoty, zmatku. Víme, že pravděpodobně velký počet domácností, firem a živnostníků odsunul logicky rozhodování o zakoupení vozu na lepší časy. Zavázat se na několik let dopředu s nejistotou budoucnosti logicky není na pořadu dne.Ale co když vám řekneme, že si do domácnosti, firmy, i přesto můžete s klidným svědomím pořídit výhodně nové vozy. Přinášíme vám totiž exkluzivní operativní leasing pro fyzické osoby a podnikatele pouze na 12 měsíců, a to se splátkami, které jsou bezkonkurenční. Žádné dlouhodobé závazky, žádná akontace, neočekáváné náklady, rizika, naopak jistota a žádné starosti. Tedy, vaši jedinou starostí bude za co utratit našetřené peníze a zda je v nádrži dostatek paliva…Podmínky: Smlouva na fyzickou osobu nebo OSVČJednorázový administrativní poplatek 10 000 Kč.*Další pronájem vozu třetím osobám není přípustný.Maximální nájezd 30 000 km/rok.Doba trvání 12 měsícůSplátka zahrnuje:povinné a havarijní pojištěnípřipojištění čelního sklaregistrační poplateksilniční daňrozhlasový poplatekSvůj zájem o exkluzivní HAVEX-auto operativní leasing směřujte na Zákaznické centrum – tel.: 800 217 220 nebo info@havex.cz, kde Vás propojí s prodejcem, jenž Vám sdělí bližší informace k procesu objednání, formálním požadavkům a předpokládanému termínu dodání vozu, zajistí jeho objednání u výrobce a následné předání. Fotografie vozů jsou pouze ilustrativní, barva vozu je volitelná dle výbavového stupně/typu laku v dané kalkulaci, konkrétní výbavy u vozů jsou pevně dané, tedy neměnné. Smluvní vztah bude přímo mezi Vámi a ŠKODA Financial Services. Po uplynutí doby leasingu je možné si po domluvě s HAVEX-auto odkoupit vůz do osobního vlastnictví. Tuto skutečnost je nutné řešit minimálně 2 měsíce předem.
VÍCE ZDE Modrá šipka
Buď první! 
Buď první! Zbrusu nový model Grand Cherokee L exkluzivně v IMOFA
Jeep Grand Cherokee je klíčovou součástí portfolia značky a dá se považovat za synonymum kategorie SUV. Model vstoupil na trh již roku 1992 a rychle si vydobyl přední příčky v rámci dnes toliko oblíbené kategorie vozů. Směle se dá říci, že dokonce posunul laťku SUV o level výše. Kdo řídil, chápe a potvrdí. Jako jediní autorizovaní prodejci Jeep Vám tuto žhavou novinku přinášíme ještě před oficiálním uvedením na evropský trh. Chcete-li tedy řídit unikát, který ještě nějakou dobu kolem sebe neuvidíte, a který zároveň skvěle reprezentuje váš vytříbený vkus, nabízí všechny moderní technologie a plnou výbavu pro váš komfort, stavte se na IMOFA a můžete si vyzkoušet na vlastní kůži, o čem níže píšeme.Pátá generace tohoto SUV se zatím představuje ve formě modelu Jeep Grand Cherokee L, který zásadně narostl. Na délku měří úctyhodných 5.204 mm, zatímco rozvor činí 3.091 mm. Pro srovnání, stávající generace je dlouhá 4.821 mm, s rozvorem 2.916 mm.Liší se také výrazně design. Jeep vsadil na využití klasických detailů, ale v novém pojetí. Jeep Grand Cherokee L je nezpochybnitelný Jeep, nízké světlomety a kombinace nízké charakteristické masky se sedmi otvory, avšak výrazný nárazník jej však dělá výrazně moderněji vyhlížejícím. Styl mimochodem vychází z loňského konceptu Grand Wrangler Silueta střechy je prakticky rovná, jen minimálně klesá směrem vzad. Nízká jsou pak rovněž koncová světla, protažená z víka zavazadelníku do boků karoserie.Kabina je pak podle nejnovějších trendů. Přístrojový štít je již plně digitální, s úhlopříčkou 10,3 palce a na středovém panelu se objevuje rozměrná dotyková obrazovka multimediálního systému. Ta má standardně úhlopříčku 8,4 palce, za příplatek pak dokonce 10,1 palce. Nechybí ani moderní funkce jako zrcadlení telefonu skrze Android Auto a Apple CarPlay či Wi-Fi připojení. Jeep navíc zdůrazňuje pečlivý výběr materiálů, které mají dělat vnitřek velice luxusní.Plusem má být i vnitřní prostor. Za třetí řadou sedadel tak automobilka uvádí objem zavazadelníku o hodnotě 484 litrů. Po sklopení třetí řady pak má objem činit dokonce 1.328 litrů.Naopak nabídka motorů na americkém trhu zůstává vlastně shodná s dosavadním Grand Cherokee. Jako základ slouží 3,6litrový vidlicový šestiválec o výkonu 213 kW, nad nímž stojí 5,7litrový osmiválec HEMI s 262 kW. Oba jsou standardně spárovány s osmistupňovým automatem, přičemž lze vybírat mezi verzemi s pohonem jedné nebo obou náprav. Volit přitom můžete z různých variant čtyřkolek, přičemž ta nejpokročilejší využívá zadní elektronický samosvorný diferenciál. K dispozici je také vzduchové odpružení umožňující zvýšit podvozek pro snazší jízdu v terénu.Z moderní výbavy pak zaujmou takové prvky jako head-up displej či noční vidění, dnes už samozřejmostí je také systém kombinující funkce adaptivního tempomatu a udržování v pruhu, zde nazvaný aktivní jízdní asistent. 
VÍCE ZDE Modrá šipka
Čistící probiotické přípravky 
V hlavní roli zdraví a čistota!
Hygieně a čistotě učíme již malé děti. Zároveň ale víme i to, že přehnaná čistota vede ve finále ke snižování imunity. S příchodem koronavirové epidemie se téma ještě umocnilo, když už jen tak nějak ze zvyku, pro jistotu, lijeme doslova v litrech desinfekce nejen na své ruce, ale i na vše kolem sebe. Stala se prostě součástí našich životů. Světe div se, jde to ale i přirozeněji a hlavně nezávadně, nechemicky. Žít zcela sterilně znamená nechat náš imunitní systém nepřipravený na reálný život, kdy se nám pak nepodaří vyhnout číhajícím patogenům. V této době se ale musíme virům bránit více, zamezit jeho šíření a to nejen omezením styku s druhými, ale také správnou a účinnou desinfekcí. Ale jak vybrat tu správnou, která nedráždí pokožku a je ideálně šetrná k přírodě? Velkou novinkou na našem trhu je probiotický hygienický čistící systém, který splňuje ty nejnáročnější požadavky na čištění, ale současně ochraňuje naše zdraví i přírodu. A právě za tímto stojí značka Myvalin.Misí značky Myvalin je čistota a zdraví, ale harmonicky k člověku a přírodě, bez chemie, a tak vytvořila inovativní způsob čištění, který přináší opravdové výsledky. V sortimentu najdete prostředky pro úklid domácnosti, na mytí rukou i těla, pro praní i různé specifické úklidové činnosti, jako je čištění skel, podlah, odstraňování pachů, mytí nádobí, úklid všech prostor, či dokonce šampon pro zvířata. Zároveň měření ukázala účinnost dezinfekčního gelu na ruce 4 - 8 hod. A protože nám je poslání a vize Myvalin sympatická, vyzkoušeli jsme výrobky v našem náročném provozu, abychom se přesvědčili na vlastní kůži o účinku. Více jak měsíc používali naši zaměstnanci výrobky Myvalin na veškeré čištění exteriérů a interiérů přistavených vozů, i pro svou osobní hygienu. A výsledek? Naprostá spokojenost po všech stránkách.Protože nás Myvalin o své síle dokonale přesvědčil, tak bychom rádi zdravou a šetrnou cestu čistoty nabídli i vám, našim zákazníkům. Zde na webu najdete základní výrobky pro čištění interiéru a exteriéru vašich plechových miláčků. 
VÍCE ZDE Modrá šipka
Pracuji...
Chatbox